Технічна характеристика дверей
Виготовляються тільки на замовлення.
МОЖЛИВА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Увага! Ціна на двері на сайті орієнтовна. Остаточна вартість розраховується у менеджера!
| Характеристики дверей | |
| Вага | 65.00 кг |
| Розмір (Д x Ш x В) | 2,050.00 x 860.00 x 60.00 мм |
| Тип дверей | вуличний |
| Відкривання | на замовлення: ліве, праве |
| МДФ накладка | №118 |
| Колір МДФ накладки | вінорит бетон графіт, вологостійкий |
| Антизрізи | немає |
| Глазок | немає |
| Ручка | на розеті |
| Фарбування металевої частини | полімерно-порошкове |
| Тип рами | профільна труба 60х40 |
| Товщина дверного полотна | 52 мм |
| Ширина рами | 60 мм |
| Товщина металу в рамі | 2 мм |
| Товщина металевого листа | 1,5 мм |
| Кількість контурів ущільнення | 1 |
| Утеплення дверей | немає |
| Основний замок циліндричний | Avers T-52 /аналог |
| Додатковий замок | немає (встановлюється як доп. комплектація) |
| Броненакладка серцевини | + |
Ваше Ім’я:
Ваш відгук:
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: