Ваш кошик порожній
Технічна характеристика дверей
Розмір полотна:
МОЖЛИВА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Увага! Ціна на двері на сайті орієнтовна. Остаточна вартість розраховується у менеджера!
| Характеристики дверей | |
| Вага | 70.00 кг |
| Розмір (Д x Ш x В) | 2,020.00 x 860.00 x 90.00 мм індивідуальний |
| Тип дверей | квартирний |
| Відкривання | на замовлення: ліве, праве |
| МДФ накладка | №29 |
| Колір МДФ накладки | еко дуб шато |
| Лиштва | 10 мм |
| Антизрізи | 2 шт. |
| Петлі | 2 шт. |
| Глазок | є |
| Ручка | на розетті Fuaro |
| Фарбування металевої частини | полімерно-порошкове |
| Тип рами | гнутий профіль |
| Товщина дверного полотна | 82 мм |
| Ширина рами | 90 мм |
| Товщина металу в рамі | 1,5 мм |
| Кількість контурів ущільнення | 2 шт. |
| Дверні накладки МДФ | 10 мм |
| Утеплення дверей | мінеральна вата, з доплатою |
| Основний замок циліндричний | Avers T-52 /аналог |
| Додатковий замок | Avers R35 /аналог |
| Серцевина нижнього замку | Punto /аналог |
| Броненакладка серцевини | + |
Ваше Ім’я:
Ваш відгук:
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні: